Coolclub Biotechnology Co., Ltd

UYARI: Bu ürün nikotin içerir. Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Öfke, Füze, Tropik, Hawaii, Savaş ağlama, Lezzetli, Kasırga
No. Çalışanları: 100~500
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: < 10%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
COOLCLUB Biyoteknoloji Ltd.Şti. 2016'dan bu yana dünyanın en büyük e-sıvı üreticilerinden biri haline geldi. Üretim üssü Shenzhen, Çin'in e-sigara ve e-sıvı doğum yeri. 100'den fazla ülkedeki müşterilere OEM / ODM ürünleri sunuyoruz ve dünyanın her yerinden 500'den fazla toptancı ve distribütöre en uygun e-sıvıyı sağlıyoruz.

İnovasyon firmamızın ruhu. Endüstrinin ön saflarında yer alan bir e-sıvı araştırma ve geliştirme ekibi kurduk. Yenilik sektöründe yenilikçi ürünler yaratıyoruz. biz herkes gibi görünmüyoruz, çünkü biz herkes gibi olmak istemiyoruz.

Piyasada tercih edilen 300'den fazla lezzet var ve en son pazara göre güncel kalmaya devam ediyoruz.

2.000 metrekarelik fabrikamız, günde 10.000 şişe yüksek kalitede e-sıvı üretebilen ürün tutarlılığı ve üretim kapasitesini sağlamak için en gelişmiş otomatik üretim ekipmanı ve test ekipmanı ile donatılmıştır.

Tüm ürünlerimiz, sigara içerken zararlı madde oluşmamasını sağlamak için en iyi ve en güvenli malzemelerden ve malzemelerden yapılmıştır. American Dow'dan sadece% 99.9 saf nikotin, PG / VG gibi birinci sınıf malzemeler ve malzemeler kullanmakta ısrar ediyoruz.

“Kalite bizim yaşam çizgimizdir” daima felsefemiz olmuştur; “Doğal, yeşil ve güvenli” ürünlerimizin kalıcı temel gereksinimidir. Sürekli çabalarımız sayesinde, şirketin ürünleri ve “COOLCLUB” markasının belli bir pazar bilinci var ve uluslararası alıcılar ve tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

Bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden toptancıları ve distribütörleri memnuniyetle karşılıyoruz. Sizin için yüksek kaliteli e-sıvıların çeşitli tatlarını hazırladık.

İşletmeniz için OEM / ODM örnekleri almak istiyorsanız. Bize bir mesaj bırakın.

Adres : Ünite A4, 4. Endüstri Parkı, Gonghe, Shajing Caddesi, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Çin.

İletişim numarası: 86 755 27395161

Geçmiş
Şirketimiz uzun yıllardan beri elektronik sigara sıvısı araştırmalarına ayrılmıştır. Bu endüstride, aynı zamanda belli bir üne sahip ve birçok müşterinin lehine kazandı.

Üretim üssü Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Fabrikamız toplam 2.000 metrekarelik bir alana sahiptir ve şirket 100-500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Serbest çalışan bir şirketin kurulmasından bu yana, şirket kalitesini iyi niyet temelinde inşa etmiştir ve inovasyonun amacı geleceğe tüm müşterilere hizmet vermeye öncülük etmektedir. Zamanın gelişmesiyle, küçük bir şirketten yavaşça büyük bir şirket haline geldi.

Gelecekte, başlangıcı hala hatırlayacağız ve geleceği dört gözle bekleyeceğiz.

Hizmet
En profesyonel ve kaliteli OEM / ODM hizmeti veriyoruz.

Hizmet detayları :

1. Professional OEM / ODM hizmetleri.
2. Şişe kapasitesi 10ml, 30ml, 50ml, 60ml, 100ml ve 120ml, 200ml (özelleştirilebilir)
3. fazla 2000 çeşit birinci sınıf lezzetleri mevcuttur.
4.Free örnekleri ve özelleştirilmiş tatlar kabul edilir.

5.MSDS / FDA Sertifikalı.

En hızlı teslimat hizmeti ve en profesyonel paketleme teknolojisi, ürünlerin verimli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar

Ekibimiz
Yıllar geçtikçe, şirketimiz, binlerce sigara yağı çeşidine sahip olan elektronik sigara dumanı yağının araştırmasına adanmıştır. Şirketimizin tüm ekip üyeleri genç ve canlıdır. İnovasyon anlayışına sahipler ve zorluklarla başa çıkma cesaretine ve sosyal sorumluluk duygusuna sahip olma cesaretine sahipler.

Fabrikamız ağırlıklı olarak OEM / ODM ile uğraşmaktadır, asıl amaç Eliquid sektöründe ilk üretici olmaktır.

Takım büyüklüğü: 100-500 kişi

Takım kavramı: Dürüstlük, standardizasyon ve yüksek verimin çalışma prensibini benimseyen firma, teknolojiyle pazar kazanıyor, yaratıcı hizmetler ile güvenilirlik kazanıyor ve gönülden müşterilerimize kaliteli, verimli ve hızlı hizmet veriyor. Geleceğe dönük olarak bağımsız yeniliklerde ısrar ediyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin