Coolclub Biotechnology Co., Ltd

UYARI: Bu ürün nikotin içerir. Nikotin bağımlılık yapan bir kimyasaldır.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
Markalar: Öfke, Füze, Tropik, Hawaii, Savaş ağlama, Lezzetli, Kasırga
No. Çalışanları: 100~500
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: < 10%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
COOLCLUB Biyoteknoloji Ltd.Şti. 2016 yılından bu yana dünyanın en büyük e-sıvı üreticilerinden biri haline gelmiştir. Üretim üssü Shenzhen, Çin, e-sigara ve e-sıvı doğum yeri bulunmaktadır. 100'den fazla ülkedeki müşterilere OEM / ODM ürünler sunmaktayız, dünyanın her yerinden 500'den fazla toptancı ve distribütörlere en uygun fiyatlı e-sıvı sağlıyoruz.

Yenilik şirketimizin ruhudur. Sektörün ön saflarında yer alan bir e-likit araştırma ve geliştirme ekibi kurduk. İnovasyon sektöründe yenilikçi ürünler yaratıyoruz. herkes gibi görünmüyoruz, çünkü herkes gibi olmak istemiyoruz.

Biz 300'den fazla pazar tercih lezzetleri vardır ve en son pazara göre güncel tutmak.

2.000 metrekarelik fabrikamız, günde 10.000'den fazla yüksek kaliteli e-sıvı üretebilen ürün tutarlılığını ve üretim kapasitesini sağlamak için son teknoloji ürünü otomatik üretim ekipmanları ve test ekipmanları ile donatılmıştır.

Tüm ürünlerimiz en iyi ve en güvenli malzemelerden ve malzemelerden üretilmiştir. American Dow'dan sadece% 99,9 saf nikotin, PG / VG gibi üst sınıf malzemeler ve malzemeler kullanmakta ısrar ediyoruz.

“Kalite bizim yaşam çizgimizdir” her zaman felsefemiz olmuştur; “Doğal, yeşil ve güvenli” ürünlerimizin kalıcı temel gereksinimidir. Sürekli çabalarımız sayesinde, şirketin ürünleri ve “COOLCLUB” markası belli bir pazar bilincine sahip ve uluslararası alıcılar ve tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

Biz sıcak karşılama toptancılar ve distribütörler dünyanın her yerinden bizi ziyaret etmek. Sizin için çeşitli yüksek kaliteli e-sıvı lezzetleri hazırladık.

Işiniz için OEM / ODM örnekleri almak istiyorsanız. Bize bir mesaj bırakın.

Adres: Birim A4, 4. Endüstri Parkı, Gonghe, Shajing caddesi, Bao'an Bölgesi, Shenzhen, Guangdong Çin.

İletişim numarası: 86755 27502274

Geçmiş
Şirketimiz uzun yıllardan beri elektronik sigara sıvısı araştırmalarına ayrılmıştır. Bu endüstride, aynı zamanda belli bir üne sahip ve birçok müşterinin lehine kazandı.

Üretim üssü Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Fabrikamız toplam 2.000 metrekarelik bir alana sahiptir ve şirket 100-500'den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Serbest çalışan bir şirketin kurulmasından bu yana, şirket kalitesini iyi niyet temelinde inşa etmiştir ve inovasyonun amacı geleceğe tüm müşterilere hizmet vermeye öncülük etmektedir. Zamanın gelişmesiyle, küçük bir şirketten yavaşça büyük bir şirket haline geldi.

Gelecekte, başlangıcı hala hatırlayacağız ve geleceği dört gözle bekleyeceğiz.

Hizmet
En profesyonel ve kaliteli OEM / ODM hizmeti veriyoruz.

Hizmet detayları :

1. Professional OEM / ODM hizmetleri.
2. Şişe kapasitesi 10ml, 30ml, 50ml, 60ml, 100ml ve 120ml, 200ml (özelleştirilebilir)
3. fazla 2000 çeşit birinci sınıf lezzetleri mevcuttur.
4.Free örnekleri ve özelleştirilmiş tatlar kabul edilir.

5.MSDS / FDA Sertifikalı.

En hızlı teslimat hizmeti ve en profesyonel paketleme teknolojisi, ürünlerin verimli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar

Ekibimiz
Yıllar geçtikçe, şirketimiz, binlerce sigara yağı çeşidine sahip olan elektronik sigara dumanı yağının araştırmasına adanmıştır. Şirketimizin tüm ekip üyeleri genç ve canlıdır. İnovasyon anlayışına sahipler ve zorluklarla başa çıkma cesaretine ve sosyal sorumluluk duygusuna sahip olma cesaretine sahipler.

Fabrikamız ağırlıklı olarak OEM / ODM ile uğraşmaktadır, asıl amaç Eliquid sektöründe ilk üretici olmaktır.

Takım büyüklüğü: 100-500 kişi

Takım kavramı: Dürüstlük, standardizasyon ve yüksek verimin çalışma prensibini benimseyen firma, teknolojiyle pazar kazanıyor, yaratıcı hizmetler ile güvenilirlik kazanıyor ve gönülden müşterilerimize kaliteli, verimli ve hızlı hizmet veriyor. Geleceğe dönük olarak bağımsız yeniliklerde ısrar ediyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin